Громадська організація «Ла Страда – Україна» – одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлено на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини. Громадська організація має 20-річний досвід організації роботи національних «гарячих» ліній.

На базі Громадської організації «Ла Страда – Україна» функціонує дві «гарячі» лінії:

1. Національна дитяча «гаряча» лінія, яка працює за безкоштовним номером 0800500225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номер 116111 (з мобільних). Лінія працює у будні дні з 12.00 до 20.00 та в суботу – з 12.00 до 16.00.

2. Національна дитяча «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, яка працює за безкоштовним номером 0800500335 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 386 (з мобільних – діє до 24.11.2017 року). Лінія працює цілодобово.

Звертаємо вашу увагу, що з 25 листопада 2017 року Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації переходить на новий загальноєвропейський номер 116123. Даний номер є безкоштовним з мобільних телефонів. 

 

Найцінніше в людини - це життя.

Заняття з безпеки життєдіяльності.

 Група № 7

 

 

Представники поліції Чернгігова відвідали наш дитячий садочок.  Патрульні в рамках тижня  безпеки життєдіяльності провели цікаве заняття для старших

 

груп №10 та № 11

Вогнь - друг, вогонь - ворог.

Заняття з поржежноъ безпеки.       

група № 10.


Вивчаємо Правила дорожнього руху   група №8        

Вулиця міста широка і гарна,            Світло червоне – звичайно, стоїш,
Діти ідуть, як і слід, тротуаром,          Жовте – увага, зелене – хутчіш!
А тротуар далі взяв і скінчивсь:         На ковзанах по дорозі не слід
Як же іти пішохід розгубивсь.             Кататися дітям: є ковзанка – лід.
 
Треба всім знати і ти теж послухай:     І для скейтбордів проїжджа частина
                           Зліва слід стати, на зустріч йти руху.   Не буде безпечною. Слуха хлопчина –
                           В навушниках, хлопчику, ти не ходи,    Влітає в одне, виліта в інше вухо;
                           Бо не почуєш своєї біди.                       Та це не для правил дорожнього руху!
   
                            Тримай же за руку міцно сестричку:   Прослухати мало – їх треба ще й знати.
                            Пустує вона, бо іще невеличка;          Ти встиг якнайбільше запам’ятати?
                            Ти покажи друга їй, світлофора,
                            Хто з ним не дружить – біду має, горе.
 
 
 

Звернення до батьків

 

Щорічно на Чернігівщині виникають пожежі, надзвичайні події, внаслідок яких діти отримують різноманітні травми, або ще гірше - втрачають життя.

У осінньо-зимовий період основними причинами дитячого травматизму й трагічних наслідків є гра з вогнем чи піротехнічними виробами, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, порушення правил перебування на льоду водойм, недотримання заходів безпеки в разі виявлення боєприпасів або інших підозрілих предметів. Часто біда трапляється коли діти залишаються без належного нагляду дорослих і в пошуках розваги вигадують небезпечні ігри.

Це вказує на те, що підростаючому поколінню необхідно роз’яснювати до яких тяжких наслідків призводить порушення заходів безпеки та, як себе поводити, щоб уникнути лиха. Незнання елементарних правил безпеки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

 

Шановні батьки!

Управління ДСНС України та Управління освіти і науки облдержадміністрації звертаються до Вас з проханням не залишати дітей без відповідного нагляду та частіше контролювати їхні розваги. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, правила поведінки на водоймах, під час користування пічним опаленням, електричними та газовими приладами, піротехнікою тощо. Періодично виділяйте декілька хвилин для відвертої розмови з дітьми, адже потім цей час вимірюватиметься ціною життя. Пам’ятайте, що безпека Ваших дітей залежить, насамперед, від Вас самих!

 

 

                                Радість дітям -впевненість батькам! 

Наш садочок
Наш садочок

Про нас

Приміщення закладу типове та розраховане на 220 вихованців. В ньому функціонує 13 груп, із них 2 спеціальні, де перебувають діти із вадами мовлення. Заклад очолює – Поклад Людмила Петрівна – відмінник освіти України.


Новини

В групах садочку відбулася виставка дидактичного матеріалу з ОБЖД

Педагогічний склад

Педагогічний склад колективу – 34 особи. Із них 25 вихователі, інші - педагоги-спеціалісти:

-         Вихователь-методист

-         Інструктор  з фізкультури

-         практичний психолог

-         музичні керівники – 3

-         вчителі дефектологи – 2

 


Наші цінності


«Знайти слова, які дійшли б до душі й серця кожного вихованця, сприяли вихованню в них рис людяності та любові» – таке завдання ставлять та успішно реалізують в повсякденному житті педагоги закладу.