Наші групи

Група № 1  "Ягідка"

Вихователь: Кабакова Тетяна Петрівна

вихователь-методист

педагогічний стаж роботи – 31 рік


Помічник вихователя: 

Лисенко Світлана Миколаївна

Стаж роботи – 23 роки


Група № 2 "Гномик" (старша логопедична  для дітей з фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення)

Громова Надія Василівна

 Вища кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи – 39 років


Малиш Тетяна Вікторівна

 ІІ-а кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -5.6 роки


Помічник вихователя: 

 Дюба Галина Миколаївна

 Стаж роботи - 39 років


Вчитель-логопед: Костенко Раїса Пилипівна

Вища кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -40років


Група № 3 "Казка"

Носкова Ольга Семенівна

ІІ-а кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи - 7 років

 

Група № 4  «Малятко» ( старша логопедична для дітей із загальним недорозвитком мовлення )

Ємельянченко Світлана Михайлівна

 І-а  кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -21 рік 


Дунай Світлана Віталіївна

Вища кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -25 років

 

Коник Тетяна Феліксівна

ІІ-а кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -10років


Помічник вихователя: 

Лопата Наталія Петрівна

 Стаж роботи - 10 років


Група № 5 "Мишенятко"

Кононович Ганна Миколаївна

Спеціаліст

педагогічний стаж роботи –1.5років

 

Зогій Олена Вікторівна

Спеціаліст

педагогічний стаж роботи – 4 роки

 

Помічник вихователя: 

Карпенко Марина

 Стаж роботи -

 

Група № 6 "Золота рибка"

Васькович Валентина Георгіївна

Вища кваліфікаційна категорія

 педагогічний стаж роботи -34 роки


        Воробей Тетяна Михайлівна,

        Педагогічний стаж роботи 1 рік.

Помічник вихователя:

 Шепель Людмила Петрівна

Стаж роботи - 25 років


Група № 7 "Матрійка"

Рептух Марія Михайлівна

Спеціаліст

педагогічний стаж роботи -37 рік


Зозуля Антоніна Сергіївна

Спеціаліст

Педагогічний стаж роботи - 1 рік

Помічник вихователя: 

 Кулівець Віра Миколаївна

 Стаж роботи - 38років


Група № 8 "Чебурашка"

Лось Наталія Миколаївна

Вища кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -31 рік

 

Семеняко Алла Олегівна                       

ІІ- а кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи – 6.7 років

 

 Помічник вихователя:

 Мосіч Ірина Михайлівна

Стаж роботи – 18 років


Група № 9  "Сонечко"

Кошева Валентина Василівна

Вища кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -24 роки

 

Сперкач Тетяна Миколаївна

Молодший спеціаліст

 

 

Помічник вихователя: 

Гречуха Наталія Іванівна

Стаж роботи – 32 роки


Група № 10  "Каченя"

Лаврінець Вікторія Миколаївна

Спеціаліст

педагогічний стаж роботи – 6 років


Кураш Олена Василівна

Вища кваліфікаційна категорія

 педагогічний стаж роботи – 31 рік


 

 

Група № 11 "Дюймовочка"

Швейчук Валентина Петрівна

Вища кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи - 28 років

Маринець Світлана Василівна

ІІ- а кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи - 5 років

Група № 12 "Червона шапочка"

Колотуша Людмила Данилівна

Спеціаліст

педагогічний стаж роботи -27 років


Хотульова Анна Степанівна

ІІ- а кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи – 7 років


Група № 13  "Ромашка"

Гребенюк Яна Миколаївна

ІІ-а  кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -7 років


Козел Анна Олександрівна

Спеціаліст

Помічник вихователя: 

Бенько Олена Олександрівна

Стаж роботи - 15 років


Приймаємо дітей з любов' ю, відпускаємо з гордістю !