Наші групи

Група № 1  "Ягідка"

Вихователь: Кабакова Тетяна Петрівна

вихователь-методист

педагогічний стаж роботи – 36 рік

 

Помічник вихователя: 

Лисенко Світлана Миколаївна

Стаж роботи – 28 роки

 

Група № 2 "Гномик" (старша логопедична  для дітей з фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення)

Громова Надія Василівна

 Вища кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи – 34 років

 

Малиш Тетяна Вікторівна

 І-а кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -10 років

 

Помічник вихователя: 

 Дюба Галина Миколаївна

 Стаж роботи - 44 років

 

Вчитель-логопед: Костенко Раїса Пилипівна

Вища кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -45років

 

Група № 3 "Казка"

Носкова Ольга Семенівна

ІІ-а кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи - 8 років

Чернушко Лілія Дмитрівна 

спеціаліст

педагогічний стаж роботи - 10 років

 

 

 

помічник вихователя

Шемендюк Наталія Валеріївна

стаж роботи - 6 років

Група № 4  «Малятко» ( старша логопедична для дітей із загальним недорозвитком мовлення )

Ємельянченко Світлана Михайлівна

 вищаа  кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -27 рік 

 

Дунай Світлана Віталіївна

Вища кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -28 років

 

Ковкун Тетяна Феліксівна

І-а кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -15років

 

помічник вихователя

Тимкова Ольга Василівна

стаж роботи - 20 років

Група № 5 "Мишенятко"

Коломієць Юлія Миколаївна

2 -а кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи –9 років

 

Карпенко Ірина Сергіївна

спеціаліст

педагогічний стаж роботи - 4 роки

Помічник вихователя: 

Карпенко Марина Василівна

 Стаж роботи - 12 років

 

Група № 6 "Золота рибка"

Васькович Валентина Георгіївна

Вища кваліфікаційна категорія

 педагогічний стаж роботи -38 роки

 

        Гомоля Тетяна Михайлівна,

       спеціаліст

        Педагогічний стаж роботи 3 рік.

Помічник вихователя:

 Шепель Людмила Петрівна

Стаж роботи - 29 років

 

Група № 7 "Матрійка"

Рептух Марія Михайлівна

Спеціаліст

педагогічний стаж роботи -29 рік

 

Зозуля Антоніна Сергіївна

Спеціаліст

Педагогічний стаж роботи - 2 роки

Помічник вихователя: 

 Кулівець Віра Миколаївна

 Стаж роботи - 42років

 

Група № 8 "Чебурашка"

Лось Наталія Миколаївна

Вища кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -35 рік

 

Семеняко Алла Олегівна

ІІ- а кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи – 10 років

 Помічник вихователя:

 Мосіч Ірина Михайлівна

Стаж роботи – 23 років

 

Група № 9  "Сонечко"

Кошева Валентина Іванівна

Вища кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -29 роки

 

Помічник вихователя: 

Гречуха Наталія Іванівна

Стаж роботи – 35 роки

 

Група № 10  "Каченя"

Лаврінець Вікторія Миколаївна

1-а кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи – 11 років

 

Кураш Олена Василівна

Вища кваліфікаційна категорія

 педагогічний стаж роботи – 35 рік

 

помічник вихователя

Лутченко Оксана Вікторівна

стаж роботи - 9 років

 

Група № 11 "Дюймовочка"

Швейчук Валентина Петрівна

Вища кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи - 31 років

Маринець Світлана Василівна

ІІ- а кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи - 5 років

Помічник вихователя: 

Бенько Олена Олександрівна

Стаж роботи - 15 років

 

Група № 12 "Червона шапочка"

Колотуша Людмила Данилівна

Спеціаліст

педагогічний стаж роботи -32 років

 

Хотульова Анна Степанівна

І- а кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи – 12 років

 

Помічник вихователя 

Максименко Тетяна Валеріївна

стаж роботи - 12 років

Група № 13  "Ромашка"

Гребенюк Яна Миколаївна

І-а  кваліфікаційна категорія

педагогічний стаж роботи -12 років

 

помічник вихователя

Близнюк Тетяна Олексіївна

стаж роботи - 15 років

 

Приймаємо дітей з любов' ю, відпускаємо з гордістю !